Nejlepší fitness aplikace

Nejlepší fitness aplikace

Na chytrém telefonu trávíme velkou spoustu času. Proč tedy telefon nevyužít ke zdraví? Zde je několik známých aplikací, které vám mohou pomoci ve vaší snaze zhubnout či cvičit.

Couch na 5K

Aplikace zahrnuje osmitýdenní program, který poskytuje svým uživatelům tři tréninky týdně.

Blogilates

Blogilates zahrnuje všechna videa Cassey Ho, která je velmi oblíbená zejména na YouTube pro své pilates cvičení. Navíc získáte on-line fórum a měsíční cvičení kalendář.

Zombies, Run!

Tato aplikace dělá běh zábavnější – každý váš krok vás přiblíží k vykonávání určitého poslání: sbíráte materiál pro svůj základní tábor, čímž udržujete lidi v bezpečí před zombie. Jedná se vlastně o hru, do které se ale musíte zapojit i fyzicky.

Fitnet

Fitnet je tréninková aplikace pro lidi, kteří nemají čas jít do posilovny. Obsahuje velké množství pěti a sedmi minutových cvičení, takže nemusíte obětovat čas strávený se svými přáteli a rodinou k dosažení svých fitness cílů.

Sworkit

Řekněte aplikaci Sworkit typ tréninku, který hledáte (zpevnění těla, kardio, jóga nebo strečink) a množství času, které tomu chcete obětovat (od pěti minut do jedné hodiny). Pokud se rozhodnete pro prémiovou verzi (4,99 dolarů za měsíc), aplikace vám umožní získat ještě osobnější přístup, s nastavením počtu opakování a části těla, na které chcete zaměřit.

Motion Traxx

Poslech hudby může být perfektní způsob, jak vylepšit svůj trénink. Vytvořit ale perfektní playlist je složité. A v tuto chvíli přichází Motion Traxx. Aplikace spojuje koučování světových trenérů s hudbou a je navržen tak, aby nastavit perfektní intenzitu pro každou fázi tréninku.

StrongLifts 5×5

Už není třeba s sebou nosit papír a tužku do posilovny. Tato aplikace udržuje informace o cvičení, počet opakování, a doby odpočinku, takže vše, co musíte v posilovně dělat, je cvičení.

Strava Running and Cycling

Aplikace je pro vážné běžce nebo cyklisty. Sleduje vzdálenost, rychlost, nadmořskou výšku, spálené kalorie, tepovou frekvenci, výkon a kadenci. Pak se syntetizuje všechna tato data do snadné grafiky.

Spotify Running

Spotify Running měří vaši rychlost a vybere vhodnou píseň podle tepů za minutu tak, aby odpovídala a podporovala vás při cvičení. Je na čase, aby vaše hudba odpovídala vaší kadenci, místo aby tomu bylo naopak.

Daily Yoga

Daily Yoga obsahuje více než 50 tříd v HD videu. Každá sekvence má specifické zaměření, od zvýšení flexibility až k posílení. Obsahuje více než 500 póz.

Yoga Wake Up

Tato aplikace přináší desetiminutové sekvence. Každá sekvence je trochu jiná. Některé se více zaměřují na meditaci, zatímco jiné se zaměřují na držení pózy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme
300x600.png

Naše tipy
Sledujte také magazín o hubnutí Tukožrout.cz.